Nasz zespół

Nikola Smieszkoł – mgr fizjoterapii. Do problemów pacjenta zawsze podchodzi rzeczowo i w sposób holistyczny. Praca fizjoterapeuty jest dla niej pasją, a swoje umiejętności nadal rozwija uczestnicząc w kursach i szkoleniach ucząc się coraz skuteczniejszych metod manualnych, by być skutecznym terapeutą. Uczestniczyła w cyklu szkoleń dr J.Ciechomskiego Współczesnych Metod Diagnostyki i Terapii Tkanek Miękkich, terapii manualnej Cyriaxa. Specjalizuje się w drenażu limfatycznym i Kompleksowej Terapii Przeciwobrzękowej stosowanej u kobiet po zabiegach po mastektomii, wykonuje szeroki wachlarz masaży relaksacyjnych oraz terapii sportowców po urazach.

Łukasz Gardyan – mgr fizjoterapii. Uczestnik wielu kursów i szkoleń dla fizjoterapeutów. Stale rozwija swoje umiejętności i doskonali warsztat pracy. Poprzez dokładny wywiad, badanie i indywidualnie dobraną terapię podchodzi do problemu pacjenta w sposób holistyczny poszukując przyczynę dolegliwości. W praktyce wykorzystuje badanie USG w celu zidentyfikowania lub wykluczenia niepewnych wyników badania fizykalnego, co wpływa na zwiększenie skuteczności interwencji terapeutycznej.  Swoje umiejętności nabył m.in. u dr J. Ciechomskiego na szkoleniu z Współczesnych Metod Diagnostyki i Terapii Tkanek Miękkich kończąc egzaminem, jak i również u zagranicznych instruktorów, obecnie posługując się metodą Manipulacji Powięzi® L.Stecco.

 

Alicja Kamalska – mgr fizjoterapii. Od ponad 9 lat specjalizuje się w pracy z najmłodszymi pacjentami. Praca z dziećmi sprawia jej wielką radość zwłaszcza widząc postępy jakie przynosi jej wysiłek włożony w prawidłowy rozwój psycho-motoryczny dziecka. Swoje umiejętności nabyła na kursach i szkoleniach tj. Integracja Sensoryczna, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka oraz wiele innych. Doskonale radzi sobie z pacjentami po urazach tkanek miękkich oraz z problemami ortopedycznymi.